Zamówienie

Jaką płatność Państwo akceptują?
Akceptujemy płatność za towar formą płatności za pobraniem albo kartą płatniczą.
W jakiej walucie są ceny? Są z VAT?
Ceny produktów są w walucie poszczególnego państwa. Ceny są z VAT.
Jakie są możliwości dostawy i jaki jest czas dostawy?
Towar wysyłamy służbą GLS z dostawą do 3 dni roboczych od dnia zamówienia.
Przyjdzie mi potwierdzenie o zamówieniu?
Przy zamówieniu państwu przyjdzie potwierdzający e-mail o tym, że przyjęliśmy zamówienie.
Jak wiem, że zamówienie było wysłane?
Przyjdzie państwu ogłoszenie (sms albo e-mail) od firmy spedycyjnej, która państwo informuje o dacie przyjęcia przesyłki, metodzie płatności i o dacie dostawy.
Nie przyszyło mi zamówienie. Co mam robić?
W otrzymanym sms albo e-mailu o dostawie państwu przyjdzie numer przesyłki (track and trace) i dzięki niemu można zweryfikować gdzie się znajduje zamówienie.
Jak oddać towar, jak postępować w przypadku reklamacji.
Proces reklamacji państwo znajdą w regulaminie.

Produkty

Dlaczego nie używamy nie palny tissue papier w naszych produktach?
Nie palny tissue papier po angielsku nazywany „FLAMEPROOF TISSUE PAPER” jest papier, który jest dodatkowo zmodyfikowany przez dodanie specjalnych chemikaliów. Istnieje kilka znanych często używanych i tanich dodatków chemicznych, które się używają na ochronę przeciw palności na przykład: tkanin, technicznego papieru itp. Takie chemiczne dodatki się używają też do regulacji papieru, który służy do produkcji konfetti i asortymentu imprezowego.
Niestety żadna z do teraz znajomych i skutecznych dodatków nie jest nietoksyczna albo nieszkodliwa dla zdrowia. Dzisiejsza doba przynosi środowisku, w którym człowiek żyje tak czy tak ogromne obciążenie dla środowiska pomimo surowych ekologicznych przepisów. Strategią naszej firmy jest przynieść naszym kupującym produkt, który eliminuje toksykologiczne obciążenie dla człowieka. Dla tego w naszych produktach używamy papier który jest w 100% z celulozy pochodzącej z europejskich lasów i jest zabarwiony barwnikami typu spożywczego. Papier nie zawiera dodatków albo chemikaliów. Papier podkładowy ma certyfikat dla bezpiecznego kontaktu z żywnością co jest warunkiem dla papierowych konfetti albo wstążek, które często przychodzą do kontaktu z żywnością.
Często się stanie, że papierowe wstążki albo konfetti dzieci przynoszą do domu. Trzeba pomyśleć o tym czy dziecięcy organizm wystawimy do kontaktu z chemikaliami w produktach, które są z państw trzeciego świata albo wybierzemy produkt europejski, który myśli na zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci.
Jest możliwe używać nasze produkty we wnętrzu?
Nasze produkty jest dozwolone używać w środku i na zewnątrz. Biorąc pod uwagę wagę i wysokość efektu polecamy używać produkty na zewnątrz albo w wielkich halach. Używanie w środku trzeba konsultować z służbą bezpieczeństwa pożarowego.
Jest możliwe produkt wysłać kurierem albo pocztą?
Ponieważ chodzi o produkt pirotechniczny dostawa podlega specjalnym przepisom w ramach umowy przewozu drogowego towaru niebezpiecznych rzeczy. W sensie tego rozporządzenia nasze produkty mają klasyfikacje niebezpiecznego towaru 1.4S. Produkty nie jest możliwe wysłać pocztą, ale można ich transportować kurierską albo inną firmą. Na transport naszych produktów nie są potrzebne tak ścisłe środki transportu tak jak przy transporcie petard i innej pirotechniki.
Kolor opakowania produktu jest kolorem papierowych konfetti?
Nie, kolor opakowania ma tylko dekoracyjny charakter i nie jest taki sam jak kolor papierowych wstążek albo konfetti w środku produktu.
Co to są papierowe fajerwerki?
Papierowe „fajerwerki”nie są klasycznymi fajerwerkami. Jest to nazwa dla dziennego wizualnego efektu, który się składa z pomału spadających papierowych wstążek i konfetti.
Jeśli twoje święto, impreza albo wydarzenie sportowe mają główny punkt programu, odpowiednim kierunkiem wystrzelone i pomału spadające papierowe wstążki i konfetti maksymalnie podkreślą tą uroczystą chwilę. Są to „fajerwerki”kolorów, które wywołają zaskoczenie, uśmiech i niezapomniane wrażenie dla całej publiczności. Jeśli jest potrzebne szybkie sprzątnięcie papierowe wstążki są idealnym rozwiązaniem. 


PyroCollection, Slovakia s.r.o. – słowacki producent papierowych fajerwerków – przynosi niezapomnianą eksplozję kolorów w postaci oryginalnego pirotechnicznego produktu wyprodukowanego według aktualnych norm europejskich EN 16256. Z dobrego pomysłu i paroletniej rozwojowej pracy został stworzony produkt, który w sobie łączy wysokie bezpieczeństwo, łatwą obsługę i zaskakująco duży efekt a to wszystko już prawie 15 lat pod marką „Made In Slovakia”. Produkt jest zatwierdzony przez jednostkę notyfikowaną 1395 - KONŠTRUKTA – Defence, a.s. Dubnica nad Váhom, Słowacja i jest znany pod znakiem CE.
Nowa limitowana seria papierowych fajerwerków PYROSHOOTER dla podkreślenia tych największych momentów v Państwa życiu w tej chwili przyjdzie do Was. Wielobarwne papierowe wstążki i konfetti eksplodujące nad Państwa głowami będą pierwszymi „fajerwerkami”, który nie tylko widzicie ale też czujecie. Spadnięte wstążki i konfetti tworzą fantastyczną wielobarwną ozdobę Państwa wnętrza który będzie „magnesem” dla wszystkich obecnych dzieci. Użyty kolorowy papier jest wyprodukowany w Unii Europejskiej i spełnia wszystkie warunki higieny, jest wyprodukowany y 100% celulozy i przedstawia materiał biodegradowalny przyjazny dla środowiska.
W przypadku, że mają Państwo pomysł o użyciu kolorów można do nas zadzwonić i z przyjemnością Państwu zrobimy mix kolorów.